Instytut Talentu Dziecka

Zajęcia Edukacyjne:

-przedsiębiorczość

PROGRAM AUTORSKI -WSPARCIE TALENTU:

SESJA FOTOGRAFICZNA Z UKIERUNKOWANIEM NA PRZEJAWIANE PREDYSPOZYCJE

DIAGNOZA POTENCJAŁU DZIECKA

TEST OSOBOWOŚCI – AUTORSKA METODA

ZAŁOŻENIE OSOBISTEGO “ELEKTRONICZNY PAMIĘTNIK ŻYCIA DZIECKA”

UMOWA MENADŻERSKA, PRZYDZIAŁ “OPIEKUNA TALENTU”

PLAN ROZWOJOWO-EDUKACYJNY “SZYTY NA MIARĘ” DLA DZIECKA

ZAŁOŻENIE KONTA BANKOWEGO

POZYSKANIE “ANIOŁA TALENTU” DLA PODOPIECZNEGO

WSPIERANIE ROZWOJU I MONITOWANIE POSTĘPÓW

WSPÓŁPRACA Z RODZICAMI I PEDAGOGAMI UTALENTOWANEGO

PROMOWANIE UTALENTOWANEGO I JEGO OSIĄGNIĘĆ NA ARENIE KRAJOWEJ I MIĘDZYNARODOWEJ Z UWZGLĘDNIENIEM KIERUNKU NAJWŁAŚCIWSZEGO DLA PODOPIECZNEGO.

 

Program jest autorską formą oddania głosu dzieciom i usłyszenia ich pragnień. Po to by zostały usłyszane i byśmy mogli kompetentniej realizować misję wspieranie ich zrównoważonego rozwoju dla ich lepszej i dla przyszłości świata.

Opieka nad dzieckiem przebiega na zasadach demokratycznych a realizacja planu we współpracy z rodzicem skoncentrowana jest na tym by dziecko odczuwało zarówno trudy jak i przyjemności, odnosiło sukcesy jaki i porażki, dostawało wsparcie oraz motywację ale i swoją przestrzeń na samotne chwile by zagłębić się w siebie i usłyszeć swój własny KOD DUSZY.

Moim celem jest by jak najmniejsza liczba dzieci “mówiła do siebie” z powodu, że są nie słuchane. Zamykała się w swoim wewnętrznym dialogu bo traktowane są gorzej niż powinny. Często bez poszanowania Ich godności i potrzeb. Dorastają realizując nasze wygórowane oczekiwania, niespełnione marzenia i potrzeby EGO, czasem niedostrzegana jest Ich mądrość i predyspozycje. Często system formatuje je do poziomu przeciętności bo wtedy są “łatwiejsze w obsłudze”. Zatrzymaj się i zastanów czy Twoje Dziecko robi co kocha, czy pomogłeś Mu to odkryć? Czy realizuje się zgodnie z kierunkiem posiadanego potencjału? Jeśli tak to wspaniale.

Moją MISJĄ jest by WYJĄTKOWE DZIECI nie zatraciły w sobie tego co najpiękniejsze – spontaniczności w miarę wzrastania , umiejętności podejmowania decyzji płynących z wewnętrznej przestrzeni serca, wiary we własne możliwości, pewności siebie i swej wyjątkowości oraz unikalności, siły i dziecięcej wszechmocy do zdobywania tego co pozornie niemożliwe. Wszystko po to by z wiekiem nie stały się smutnymi dorosłymi, którzy z jakiegoś powodu “musieli” zrezygnować z pragnień, marzeń, talentu i dążenia do wyższych celów…

Wszystkim Dzieciom należą się równe możliwości i START, wsparcie, możliwość MANIFESTU w słusznej sprawie oraz zaufanie.

“Stoję” zawsze w imieniu WYJĄTKOWYCH, UTALENTOWANYCH Dzieci i każde z nich jest dla mnie równie ważne.

Dziś jestem gotowa by zasady mojej pracy na rzecz Dzieci były jasne dla partnerów (Aniołów Talentów).

Nie podejmę się żadnej zarobkowej inicjatywy, która przeciwdziała moim wartościom i nie jest spójna z “interesem dla dobra dzieciaków”. Każda zaś propozycja, która może być Im pomocna jest moją powinnością.

Może to nietypowa oferta współpracy i metody autorskiej ale to właśnie JA. Kiedy mnie poznasz na żywo, zrozumiesz… Do tego czasu przypatrz się swojemu dziecku i zacznij realizować jego mądre pragnienia, dobrze na tym wszyscy wyjdziecie, wyjdziemy.

“Trzepot skrzydła motyla w jednym końcu świata, ma wpływ na całość, którą wszyscy Jesteśmy”-anonim

#worldmanifest #conversation #4better #future #kidsmanifest #appeal #4better #growupchildren

 

 

 

↓