KidsBOOK ’17

Kidsbook'17

Kidsbook’17

Chciałabyś alby Twoje dziecko zaistniało w KidsBOOK edition ’17?
Nic prostszego. Jedyny wymóg to by dzieciak opowiedział w kilku zdaniach o swoim talencie, pokazał swoją osobowość i unikalną naturę. Księga to zbiór zdolnych i otwartych na świat dzieciaków. Zdjęcie, opis i gotowe. Na koniec roku kompletujemy, spinamy, drukujemy a Ty możesz kupić księgę zasilając domową, rodzinną bibliotekę. Na pewno zaskoczysz miło swoje dziecko!
Moja inicjatywa jest odpowiedzią na potrzeby komunikowane przez dzieci i rodziców. Wiele agencji i impresariatów werbuje dzieci, zapisuje je do swojej bazy, obiecuje wiele, a potem zlecenia (jeśli są) niekoniecznie rozwijają podopiecznego w kierunku zainteresowań i jego indywidualnego potencjału… KidsBook to wyjątkowe rozwiązanie ukazujące unikalne predyspozycje twojego dziecka opakowane w naturalne piękno blasku chwili uchwyconej moim obiektywem.

Moim marzeniem jest by DZIECI zaistniały w KIdsBook za to, że KOCHAJĄ, ŻYJĄ, są GENIUSZAMI nawet jeśli nie spełniają wszystkich kryteriów i wymagań dorosłych. Zależy mi by wszystkie uzdolnione dzieci, które mają coś do zakomunikowania światu, POKAZAŁY SIĘ!

Możecie się zgłaszać na zgłoszenia@kidsmania.pl bądź wypatrywać mnie na ulicach kiedy „POLUJĘ na wasze talenty
Wtorki to dni zarezerwowane dla street catch hunting.Do zobaczenia i znalezienia!

↓