Międzynarodowy Festiwal Wolontariatu Kontakt Łódź 2016

Chciałabym Was serdecznie zaprosić na kolejną edycję Międzynarodowego Festiwalu Wolontariatu Łódź Kontakt 2016, który odbędzie się w dniach 24 – 30.07.2016!

Jest to już szósta edycja Festiwalu, który ma na celu szerzenie idei wolontariatu, pokazanie przykładów pozytywnego oddziaływania na otaczającą nas rzeczywistość oraz przykładu dobrej współpracy na rzecz miasta i jego mieszkańców.
Źródło - www.kontaktlodz.pl
Organizatorami Festiwalu są Fundacja Proem oraz Fundacja Tomy. Współorganizatorem jest Urząd Miasta Łodzi a partnerem łódzka Manufaktura. Festiwal Kontakt to nie tylko praca na rzecz drugiego człowieka – to również zawieranie nowych znajomości z ludźmi z różnych części Polski i świata. W poprzednich edycjach Festiwalu uczestniczyło  ponad 880 wolontariuszy z Polski, USA, Irlandii Północnej, Białorusi i Ukrainy.
Źródło www.kontaktlodz.pl
 
Jestem bardzo dumna, że swoją obecność na Festiwalu zaznaczą także realizowane przeze mnie inicjatywy – MH Philosophy, Kids Mania oraz Kuźnia Skrzydeł. Dzięki naszemu zaangażowaniu zarówno rodzice, jak i dzieci znajdą w programie propozycje, które zagwarantują im wspaniałe chwile.
Z największą przyjemnością chciałabym Was zaprosić w szczególności na następujące wydarzenia:
– Letnia Akademia Musicalowa
25-27.07, godz. 10.30-12.30
Warsztaty wokalne dla dzieci w wieku 6-13 lat, prowadzone przez profesjonalny polsko-amerykański tandem wokalny, zakończone występem na dużej scenie w Manufakturze podczas Wielkiego Finału Międzynarodowego Festiwalu Wolontariatu Kontakt Łódź 2016. Oprócz nauki śpiewu i dobrej zabawy uczestnicy będą mogli spotkać się z różnymi muzykami i wokalistami – uczestnikami Festiwalu Kontakt.
27.07 – spotkanie ze mną na temat świadomego rodzicielstwa
28.07 – występ uczestników Letniej Akademii Musicalowej podczas Wielkiego Finału Międzynarodowego Festiwalu Wolontariatu Kontakt Łódź 2016 w Manufakturze
– Koncert The Fabulous Equinox Orchestra 
27.07, godz. 20.00
 
Swingujący jazz band wywodzący się z delty Luizjany, działający aktualnie w Savannah w Georgii po raz pierwszy w Polsce! Fantastyczny warsztat muzyczny i brzmienia znane z repertuaru Franka Sinatry czy Michaela Buble! Dzięki muzykom z The Fabulous Equinox Orchestra będziemy mogli poczuć klimat znany z najlepszych festiwali jazzowych na świecie. Rozkołysajmy Łódź z The Fabulous Equinox Orchestra!
Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny!
Wszystkie spośród zaprezentowanych powyżej wydarzeń odbędą się w nowo powstałym Centrum Edukacyjno-Kulturalnym przy Piotrkowskiej 243!
Szczegółowy program znajduje się na stronie festiwalowej – www.kontaktlodz.pl
Poniżej znajdziecie informacje o organizacjach, dzięki którym ten Festiwal się odbywa:
Źródło www.kontaktlodz.pl
Do zobaczenia!
Marti Halezino
Przeczytaj również

Weź udział w dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

↓